1.část amerika hledá topmodelku 3

11. března 2009 v 9:16


Úvodní díl byl věnován výběru všech 14 soutěžících. Známá trojka
Z castingů se do semifinále dostalo 34 dívek, které se setkaly v Los Angeles. Tam je čekala série pohovorů před starou známou porotou, tvořenou supermodelkou (a autorkou této show) Tyrou Banks, choreografem mödních přehlídek J.Alexandrem a uměleckým ředitelem pro všechna soutěžní focení Jay Manuelem. Dívky se snažily porotce přesvědčit, že právě ony mají na to stát se příští americkou topmodelkou. A například černoška Tiffany dokázala, Žárlivá dívka vylévá pivo Tiffany na hlavuže má pro svět modelingu ostré lokty. Ze školy ji vyhodili kvůli bitkám a do jedné takové se připletla i večer, když se soutěžící dívky vydaly trochu povyrazit do baru. Několika místním dívkám se přítomnost modelek nezamlouvala natolik, že je nejdříve vyprovokovaly k tanečnímu souboji a následně Tiffany vylily pivo na hlavu. Pak už jen vzduchem létaly sklenice s pivem přes celý bar…
Úkolem poroty bylo protřídit startovní pole nejdříve o 14 neúspěšných kandidátek a následně o dalších šest tak. Tiffany Téměř slepá Amandase ovšem do finálové čtrnáctky nedostala (pokud ale Prima bude dávat i čtvrtou řadu Amerika hledá topmodelku, tak se s ráznou Tiffany ještě jednou setkáme). Porotě se hodně líbila 25-letá Amanda, zejména její světlé oči. Pak ale Amanda všechny soutěžící šokovala, když jim oznámila, že trpí nemocí zvanou retinitis pigmentosa, kvůli níž vidí objekty jen přímo před sebou a ve 30 letech úplně oslepne. Amanda se mezi finalistky probojovala, takže ji uvidíme v dalších dílech.
Toccara - one hot mamaDalším ze zajímavých příběhů na castingu byl kontrast mezi vyhublou Amy, na níž byla skoro vidět každá kost v těle, a dvojicí plnoštíhlých modelek Toccarou a Mary, které si ze svých proporcí nic nedělaly. Mezi finalistky se ale dostala jen jedna z nich, Toccara. Všech 14 vybraných finalistek je vybráno, soutěž může začít.
Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama