Březen 2009

přihláška - sb

31. března 2009 v 16:07 | jana.miley
ahoj chces byt mim sb? muze se prihlasit kdokoli

dess na duben

31. března 2009 v 15:47 | autor deesu je miss.barbííí

dess na duben od mi kamosky miss.barbííííííííí

diplomky za 3.bublinu na mim blogu

30. března 2009 v 16:42 | jana.miley
takže nejdřív pro ty nejlepšíí:

a tedka pro ty ostatni krery meli taky good odhad:

co si mysli pheoby? - konec

29. března 2009 v 11:51 | jana.miley
1.jmeno nebo prezdivku
2.co si mysli?
3.co chces na diplomek?
4.kam ti mam dat vedet as bude diplomek hotovej?

alyssa milano - neco o ni - pokracovani

24. března 2009 v 15:11 | jana.miley
V roce 1984 si živou a bezprostřední Alyssu vybryli do rodinného komedálního seriálu Who´s the Boss,a celá rodina se proto přestěhovala do Hallywodu.Bylo to dobré rozhodnutí, Alyssa se v roli udržela následujících osm let.Během tý doby se oběvila i v několika ( převážně televizních) filmech, z nichž bezkonkurenčně nejslavnější je Komado.Nelze zapomenout na úvodní titulky, během kterých se svým filmovým tatkou Arnoldem Schwarzeneggerem kemí kolouška,učí se smrtelný úder loktem nebo vrazí Arniemu nos do zmrzliny a on se tomu jen tlemí.....Ani hraní ve filmech ale Alyssu zcel nevytížilo, do roku 1992 stihla stihla vydat ještě čtyři hudení cédéčka.


další pokračování příště


a kopíruj jenom stímto zrojem: www.janamiley.blog.cz


alyssa milano - neco o ni

23. března 2009 v 12:49 | jana.miley

prosím nekopírovat to sem totis opsala z časáku a dalo mi to velkou práci.

Alyssa měří metr padesát sedm centimetrů.
Trpí dyslexií.Při učení role jí pomáhá, když si text napíše.
Má na těle osm tetování,při natáčení je ale většinou musí skrývat.
S každým dalším jí rodiče vyhrožují, že ji vydědí.
Je velkou milovnicí baseballu
Její vizáž inspirovala v roce 19989 kreslíře od Disnyho
při tvorbě Malé mořské víly Ariel.
Umí hrát na klavír a flétnu.

toto je napsany na www.janamiley.blog.cz

čarodějka

Jedna z mála dětských hvězd, která během dospívání nevyhasla.


Jak už to tak herečky mají,stačí jedno zhlédnuté představení v dětství a jejich osudu je rozhodnuto.Alysse bylo sedm, když viděla muzikál o sirotkovy Annie.V osmi už v něm hrála.Aĺyssa se narodila 19. prosince 1972 v Brooklynu v New Yorku,matka byla modní návrhářka a otec filmový hudební režisér.Má mladšího bratra Coryho, který zpívá v hudební skupině Chloroform Days.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


pro blogy ktere mam s kamoskama

23. března 2009 v 9:49 | jana.miley
Oba dva blogy mam nově vytvořený s kámoškama.Tento první mam s Denčou a ajdeš v něm něco o filmech,hercích,herečkách,zvířatech,spěvačkách,spěvácích,modě a zvířatech.Budu ráda kdyš se na něj jekneš a zanecháš koment.
¨

Tento blog je o všem ,ja to takovej mixík a všechny články nejsou v rubrikách takže doporučuji kliknout na březen 2009 nebo na jekej koli jinej měsíc. Doufám že se jukneš tak zatím pp.
fotky - kellan lutz - stmivani

23. března 2009 v 9:05 | jana.miley
Kellan Lutz

Kellan Lutz

Kellan Lutz

Kellan Lutz

Kellan Lutz

Kellan Lutz

životopis kellana lutze - emmet

23. března 2009 v 9:01 | jana.miley
Povolání: herec
Věk: 24
Datum narození: 15. 03. 1985
Místo narození: Severní Dakota, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Kellan pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži. Kellanovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek.

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick it, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu Prom night a v na konci roku 2008, 12.12., vychází romantická sága o lásce mezi upírem a prostou dívkou Twilight(Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahraje upíra Emmetta Cullena


fotky alisse milono

23. března 2009 v 8:56 | jana.miley
Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

Alyssa Jayne Milano

životop alysse milano - pheoby

23. března 2009 v 8:51 | jana.miley
Povolání: Herečka
Věk: 36
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec

Životopis

Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOP stovce nejvíce sexy žen světa.

obrazky - velikonoce

23. března 2009 v 8:47 | jana.miley

Tady máte nějaké obrázky z velikonoc.


vesele vanoce - přeju ppředčasně abych pak nezapoměla

22. března 2009 v 20:20 | jana.miley
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

pro vsechny kámoše a kámošky

22. března 2009 v 20:16 | jana.mileyzamilovane sms

18. března 2009 v 16:16

super supr škleby - hi hi

18. března 2009 v 16:15
(Tohle je sice animace, ale na jedný fotce se hezky usmívá)